ارتباط نقطه به نقطه وایرلس

ارتباط رادیویی راه دور

ارتباط رادیویی راه دور

مجازی سازی

شبکه های خصوصی

استفاده از ارتباط رادیویی و بی سیم جهت برقرای لینک بین دو نقطه همواره به عنوان یکی از راهکارهای مقرون به صرفه بوده و به شرکت ها این امکان را می دهد تا بتوانند شبکه کامپیوتری و تلفنی متناظری در دو واحد شرکت خود که با فاصله ای چند کیلومتری از هم قرار دارند داشته باشند. شرکت میهن رسانه با ارائه بهترین و مقرون به صرفه ترین راهکارها به شما این اطمینان را می دهد که خدماتی منحصر به فرد در این راستا به شما ارارئه خواهد داد.

با استفاده از این خدمات شما می توانید به کلیه سرورها و کامپیوترها و تمامی منابعی که در واحدی از شرکتتون در فاصله ای دور دارید دست پیدا کنید و از این طریق دیگر نیاز به بستر اینترنت با هزینه متداوم ندارید. همچنین برای دریافت تصویر از دوربین های مداربسته و تماس های تلفنی داخلی بین شرکتی نیز می توانید از این بستر استفاده نمایید. راهکارهای ارتباط دائم می تواند برای شما امکاناتی بسیار فراهم آورد که برخی از آنها موارد فوق هستند.

برقراری تانل های اینترانتی و اینترنتی یکی دیگر از راهکارهای میهن رسانه برای برقراری ارتباط مطمئن برای شرکت ها و کسانی است که می خواهند با استفاده از یک ارتباط مطمئن به کلیه ی منابع و اطلاعات خود در 2 یا چند نقطه به صورت همزمان دسترسی داشته باشند. سرویس های اینترانتی عموما کم هزینه تر از اینترنت بوده ولی دسترسی آنها به شبکه های جهانی محدود است. با استفاده از این بستر می توان کلیه ارتباطات داخل کشوری را در هر تعداد نقطه ای که مد نظر باشد به دست آورد در این راستا وجود یک ارتباط نقطه به نقطه (با تانل های امن) مرود نیاز می باشد تا هم از حمله ی هکرها در امان بود و هم از نظر مانیتورینگ و اعمال محدودیت ها سطح کیفی بالاتری داشته باشیم.